bestraten met natuursteen in Goirle tuintegels 40x40
Bestraten achtertuin in Goirle
bestraten met natuursteen in Goirle tuintegels 40x40
Het leggen van sierbestrating in Goirle.
Wat kost het om sierbestrating te leggen in de tuin.
Dit is heel erg afhankelijk van wat voor soort tegels of klinkers u gaat gebruiken.
De sierbestrating begint bij betonproducten zoals cobbelstones, 40x40 tegels wildverbanden enz.
Wilt u een natuurlijke uitstraling dan is er ook natuursteen mogelijk. Hier is een zeer ruim aanbod in te verkrijgen en naar ieders wens.
Natuursteen is in bijna elke maat te verkrijgen. Hierbij de meest voortkomende soorten
40x40
50x50
60x60
80x80
Ook zijn er tegenwoordig lange tegels. Dit geeft veel ruimte-effect in de tuin en is niet zo doorsnee als vierkanten tegels
30x80
40x80
60/80
80/x120
Van natuursteen zijn er flagstones. Dit zijn onregelmatige tegels die geen vaste vorm hebben. Deze tegels komen weer helemaal terug en geeft een vakantie gevoel thuis.
Gebakken tegels zijn er in allerlei kleuren en maten, voordeel van gebakken tegels is, dat ze krasvast zijn en kleurecht.
Wilt u ook vrijblijvend advies aan huis dan kunt u hier om een offerte vragen
Wij werken in een straal van 25 kilometer rondom Tilburg voor advies over sierbestrating.
of bel direct 0650483765
Impressies
Recensie
marksimons 7 maanden actief op Marktplaats | Geplaatst op 03-07-2011 Bestraten achtertuin in Goirle Wij hebben goede ervaringen. We hebben onze achtertuin laten ontdoen van de bestaande bestrating en laten vervangen door nieuwe. Ziet er netjes uit en als er om wat voor reden ook iets verzakt kunnen we bellen om het kosteloos te laten herstellen. Het werk was snel gedaan voor een nette prijs Positief beoordeeld
Gerelateerde projecten
Recensies
Hallo Antoon, Over het werk ben ik tevreden. Alleen ik had niet verwacht dat in het klieven van het hout zoveel tijd in gaat zitten. Groeten, Toon
4 dagen geleden-Vakkundige en gezellige mannen die bij ons een mooie en strakke hardhouten schutting hebben geleverd! Erg tevreden met het resultaat!
Jacques Fleura in de afgelopen week- Dank voor het kappen en weghalen van de grote populier (wel 3 ton) uit mijn tuin. Een prachtige operatie. ’s Ochtends vroeg al was de weg afgezet met borden; was de bus van Van Spelde...